کتاب آسیب شناسی روانی

دانشجویان و کاربران عزیز محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی (فصل 1 تا 9) اثر ریچارد پی هالجین می باشد که در قالب فایل pdf و در حجم 65 صفحه همراه با خلاصه ویراست جدید فصول مهم آسیب شناسی هالجین در 76 صفحه با بهترین کیفیت توسط تیم وب سایت پدیده فایل تهیه و تدوین گردیده است.

خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی هالجین

دانش پژوهان گرامی در این پست خلاصه برخی فصول کتاب آسیب شناسی روانی هالجین (فصول اول تا نهم ) درحجم 65 صفحه بهمراه خلاصه ویراست جدید فصول مهم آسیب شناسی هالجین در 76 صفحه و همچنین جدول ها و نمودارهای کتاب آسیب شناسی روانی هالجین و علامتهای اختصاری آسیب شناسی روانی بر اساس مقیاس DSM_5 در قالب فایل pdf برای شما عزیزان گردآوری شده است. امید است مفید واقع شده باشد.

دانلود کامل ترین خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی هالجین

دانلود کامل ترین خلاصه کتاب آسیب شناسی روانی

آسيب‌شناسي رواني از جمله مباحث تخصصي گرايش‌هاي باليني و در عين حال جذاب، براي دانشجويان محسوب مي‌شود. هدف از نوشتن اين كتاب، در ميان گذاشتن اطلاعات‌مان با دانشجوياني است كه با پيشينه‌هاي اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي گوناگون و اهداف تحصيلي مختلف، اين درس را مي‌گيرند و كتاب حاضر بر اساس دي اس ام فايو مي‌باشد.

کتاب آسیب شناسی روانی بر اساس DSM_5 نوشته ی ریچارد پی هالجین و سوزان کراس ویتبورن در دو جلد و ترجمه ی یحیی سید محمدی عزیزو گرامی.

کتاب جامع و تخصصی با موضوع دیدگاه های بالینی درباره ی اختلالات روانی است که علاوه برجامعیت و زبان سلیس حاوی موارد واقعی جذاب بوده و شامل بخش های ست که تغییرات dsm جدید نسبت به dsmقبلی را تشریح کرده و بخش مجزایی ،از اخلاقیات و مسایل قانونی که به خوبی در آن گنجانده است و علاوه بر آن ملاک های تشخیصی هراختلال با نظر شخص مترجم از dsm به آن اضافه شده که بر جامعیت هرچه بیشتر کتاب افزوده است.

نکات مهم : پس از پرداخت وجه لینک دانلود به شما نمایش داده میشود و برای اطمینان بیشتر یک لینک دانلود دیگر به ایمیل شما ارسال میگردد.

نکته: پیشنهاد می کنیم مطلب “خلاصه کتاب رفتار مصرف کننده شیفمن و کانوک” را در سایت پدیده فایل بخوانید .